Gizlilik ve Güvenlik

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi erdemkristal.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. İnternet'te güvenli alıveriş yapmak normal bir restoran, bir benzinlikte hatta bankamatikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir.

KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek en uygun sistem performansı sağlanmaktadır. 


Kredi Kartı Güvenliği 
erdemkristal.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında (veya internet adresi kısmında yeşil olarak) bir kilit göreceksiniz. Bu kilit dünyada en çok kullanılan Rapid bilgi güvenliğinin 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez. Bu kilide tıkladığınızda Sertifika bilgilerine ulaşabilirsiniz Mağazamızda tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir. erdemkristal.com
 hiçbir zaman bu numaraları saklayamaz, kayıt edemez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Veri Güvenliği
erdemkristal.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. erdemkristal.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği 
erdemkristal'e verdiğiniz tüm kişisel bilgiler (isim, soyisim, adres, telefon ..) kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.  sizden eksik veya gerek görülen bilgileri talep etmekle şahsınıza ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara ticaret amaçlı iletmeyeceğini taahhüt eder. Siparişinizin tarafınıza ulaştırılması için yönlendirilecek kargo firması ile bilgilerinizin kısmen paylaşılacağını belirtiriz.

E-posta Güvenliği
Tarafımıza göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz, e-postalarından görülebilir. Şirketimiz, e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. 

Veri Paylaşımı
erdemkristal.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri erdemkristal.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir. 


Güvenli Alışveriş Garantisi 

erdemkristal.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem erdemkristal.com, hem de alışveriş yapan müşteriler için % 100 güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta erdemkristal.com 
çalışanları da dâhil olmak üzere erişilmesi imkânsızdır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR